Autor: Adrian Gamoń

Strateg i konsultant ds. brandingu, social mediów i storytellingu, mówca i trener, producent wideo. Wierzy w moc słów i znaczenie narracji, dlatego pomaga firmom, instytucjom i osobom lepiej się porozumiewać oraz realnie wpływać na ich otoczenie. Podczas 9-letniej przygody z social mediami i content marketingiem zdążył wybudować agencję Social Frame, w której portfolio znajdują się takie marki, jak: Skanska, Region Małopolska, Miasto Kraków, RMF MAXXX, ZNAK, BOŚ Bank, Bytom, sieć hoteli ibis. Jest również twórcą, opiekunem merytorycznym i szkoleniowcem na dwóch unikatowych kierunkach studiów podyplomowych na AGH w Krakowie – Social Media & Content Marketing i Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Top 7 narzędzi dla Social Media Managera

Istnieje wiele narzędzi, które znacząco ułatwiają codzienną pracę social media managera. W wypadku większości potrzeb wystarczają rozwiązania stanowiące integralną część platform społecznościowych, jednak zastosowanie zewnętrznych aplikacji i narzędzi często przynosi bardzo dobre efekty. Spośród olbrzymiej liczby zróżnicowanych – pod względem stopnia skomplikowania, oferowanych możliwości czy generowanych kosztów – narzędzi wybraliśmy kilka, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w mediach społecznościowych. Część z nich to usługi natywne dla danych platform, pozostałe to zewnętrzne produkty. Podzieliliśmy je na siedem kategorii – w zależności od celów, którym służą.

Czytaj więcej

Płatna reklama na LinkedIn

Aktualnie obserwujemy znaczny wzrost popularności LinkedIn w Polsce i na świecie. W Internecie, na konferencjach czy wydarzeniach coraz częściej mówi się o tej platformie. Zwiększyła się również aktywność samych użytkowników. Od momentu zaistnienia formatu wideo na LinkedIn pojawiła się nowa grupa linkedinowych twórców blogów wideo: linkedinvlogerów. Treści edukacyjne dotyczące LinkedIn najczęściej poruszają takie tematy, jak tworzenie profilu osobistego, kreacja wideo oraz social selling. Mało wciąż się jednak mówi o firmowej obecności, czyli tworzeniu treści firmowych i płatnej reklamie. Dziś chcę się jej przyjrzeć i zachęcić Was do skorzystania z możliwości płatnej promocji na LinkedIn. Jeśli Twoja grupa docelowa jest obecna na tej platformie, to zdecydowanie zachęcam Cię do przetestowania tych opcji. Chociaż mówi się, że jest to platforma stricte B2B, to reklama B2C również może się tu całkiem nieźle sprawdzić.

Czytaj więcej