Autor: Daniel Kędzierski

Przedsiębiorca z 12-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategi marketingowych. Dzięki swojemu innowacyjnemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam lokalnych i niestandardowe formy rozliczeń na Facebooku nie mają przed nim tajemnic, a w szczególności: Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM, oCPM i inne. Bardzo aktywnie wspiera start-upy, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym 
i zagranicznym.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Naga prawda o Facebooku…?

Co jakiś czas trafiają do mnie osoby, które opowiadają niestworzone HISTORIE o tym, jak robić REKLAMY za ZERO! Postanowiłem walczyć z TYMI BZDURAMI. Poniżej znajdziecie opis najbardziej BZDURNYCH rzeczy, które słyszałem.

Czytaj więcej

Jak pozyskać i zaangażować większą liczbę klientów w krótszym czasie, przy mniejszych kosztach. Praktyczne wykorzystanie Messengera i botów na Facebooku

Zacznijmy od początku. Na początku był Chaos, a z niego… A nie, to nie ta bajka, ale tu było bardzo podobnie. Na początku był Facebook – świetne miejsce, aby wiedzieć, co się dzieje u znajomych, a jednocześnie móc i dzielić się radosnymi chwilami. Był to też szybki sposób, by wymieniać się notatkami. Do dziś są tajne grupy na FB, gdzie studenci przesyłają sobie pytania i inne rzeczy (ściągi, wyniki, opracowania), które pomagają zaliczyć kolokwium czy egzamin. Portal szybko zdobył miliony użytkowników. Ciągłe aktualizacje o nowe możliwości i rozwiązania pozwoliły utrzymać pozycję lidera, ale w którymś momencie przychodzi czas, gdzie należy zacząć komercjalizować swój produkt. Tak oto pojawiły się reklamy. Dbając o dokładność historyczną w stylu Ericha von Dänikena w skrócie przypomnę, jak pojawiły się reklamy na Facebooku.

Czytaj więcej

Niestandardowe formy remarketingu na Facebooku

Reklama na Facebooku jest niezwykle skuteczna, jeśli tylko wiesz, jak cały proces zaplanować i przeprowadzić. W dzisiejszym tekście pokażę Ci kilka sprawdzonych metod i funkcji wraz z przykładami. 

Czytaj więcej

Facebook Live od A do Z

Ostatnio modnym tematem jest Facebook LIVE. Coraz więcej przedsiębiorców, agencji i dużych organizacji widzi w nim potencjał zarówno sprzedażowy, jak i budowanie wizerunku dla swojego produktu lub całego przedsiębiorstwa. Tak to prawda! Poniżej opisze 12 elementów które pomogą Tobie wykorzystać cały arsenał możliwości, aby Twój materiał dotarł do jak najszerszego grona odbiorców.

Czytaj więcej

Kampania na Facebooku – kreacja to klucz do sukcesu

Widziałeś kiedyś wyścigi samochodowe? To, na której pozycji startowej zaczynasz wyścig, jest bardzo ważne. Aby zająć najlepszą pozycję, kierowcy ścigają się w rundzie klasyfikacyjnej. Tyko po co? Przecież jadąc 300 km/h, to 6 m (długość samochodu) pokonają w zaledwie 7 milisekund! A jednak! Wiedzą, że każda pozycja przybliża ich do wygranej. Każde auto, które wyprzedzą, to potencjalny konkurent, którego pozbawili szansy na zwycięstwo. Każde 7 milisekund przewagi to kolejny krok do wygranej.
 

Czytaj więcej

Jak połączyć analitykę i social media?

Pozyskiwanie leadów (lead generation) to inaczej generowanie zainteresowania bądź zapytań dotyczących ofert produktów lub usług w biznesie. Leady tworzy się w celu budowania list potencjalnych klientów, a także dla pozyskiwania subskrybentów newsletterów albo jako leady sprzedażowe. 

Czytaj więcej