Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na czasie

5 lutego 2020

Mobile Trends Conference

0 616

Po raz dziewiąty branża mobile świętuje
w Krakowie - Mobile Trends Conference 2020 już 12 i 13 marca!

Zapraszamy na kolejną edycję kultowej konferencji Mobile Trends. To święto branży mobile, które na stałe wpisało się w krajobraz imprez dedykowanych najnowszym technologiom. Konferencja odbędzie się 12 i 13 marca 2020 roku w Krakowie w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva.

POLECAMY

Znaczna część osób zajmującą się nowoczesnymi technologiami pozostaje niewidoczna dla przeciętnego Kowalskiego, bowiem więcej czasu spędzają wśród komputerów, smartfonów, linijek kodu i ogromnych zbiorów danych niż w towarzystwie innych ludzi. A jednak co roku pojawiają się licznie na Mobile Trends Conference.

Dlaczego Mobile Trends przyciąga tłumy?

Konferencja powstała jako unikalna kompozycja przyciągająca dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii. Co wchodzi w jej skład?

- Wgląd w najnowsze i najważniejsze trendy oraz prognozy na przyszłość, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją w dynamicznie zmieniających się branżach.

- Wyjątkowi prelegenci dzielący się ze sceny kompilacją wniosków płynących z wieloletniej praktyki. Wspierając się ich doświadczeniem możesz ominąć pułapki, szybciej dotrzeć do celu, ulepszyć swoje usługi oraz zwiększyć zyski.

- Charyzmatyczni liderzy inspirujący do skutecznego działania poprzez fascynujące przypadki i case studies, z jakimi zmierzyli się na swojej drodze.

- Środowisko specjalistów z całego kraju – poszukujesz partnera biznesowego, nowych kontaktów lub osób do współpracy? Wystarczy, że porozmawiasz z kimś, kto siedzi obok Ciebie na prelekcji lub stoi przy Tobie podczas przerwy kawowej - istnieje duża szansa, że to właśnie osoba, której szukasz.

- Niepowtarzalna atmosfera towarzysząca rozdaniu prestiżowych nagród Mobile Trends Awards.

Dzięki temu mamy pewność, że podczas Mobile Trends Conference znajdziesz to czego szukasz, niezależnie od tego, czy jesteś managerem, kierownikiem działu, marketingowcem, specjalistą do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerem, grafikiem, biznesmenem, właścicielem firmy czy pasjonatem, który chce rozwijać skrzydła i poszerzać horyzonty.

Czyjego wystąpienia już nie możesz się doczekać?

Wśród prelegentów zobaczymy m.in.: Igora Farafonowa (Uxeria.com), Michała Góreckiego (michalgorecki.pl), Antoninę Grzelak (Primesoft Polska), Artura Kurasińskiego (kurasinski.com), Maję Schaefer (Chatbotize), Bartosza Góreckiego ('merce), Dominika Roszkowskiego (roszkowski.dev), Bartka Sibigę (DDOB), Wojciecha Szymczyka (VUE International) i Krzysztofa Wojewodzica (Escola).

Opowiedzą o tym, jak Big Tech zmienia nas w Zombie, o rzeczywistości, która wcale nie jest taka, jak nam się wydaje, o konsekwencjach związanych z różnicami w budowie mózgu, a także o przyszłości aplikacji mobilnych, sztucznej inteligencji, monetyzacji aplikacji i ich wpływie na rynek. A to dopiero początek!

Zajrzyj na Mobile Trends Conference i sprawdź, kto jeszcze wystąpi na scenie i co przygotowali prelegenci.

Jak nie zostać Zombie, czyli co mamy w programie?

Pierwszy dzień przyniesie ze sobą nie tylko mnóstwo merytorycznych wystąpień, ale i wielkie emocje. Między 9:00 a 17:00 prelegenci zabiorą nas w podróż po najnowszych trendach i dobrych praktykach w branży mobile podczas...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 5 wydań magazynu "Social Media Manager"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy