Dział: Na czasie

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Życie nocne w social mediach w czasach koronawirusa

Weekendowy blichtr i spotkania ze znajomymi na mieście zamieniliśmy na wideokonferencje przy kieliszku wina i czytanie książek. Życie nocne w wielu miastach na całym świecie zupełnie zamarło, a sprawcą całego zamieszania jest pandemia koronawirusa. Jak w nowej rzeczywistości radzą sobie kluby taneczne w Polsce? Przeanalizowaliśmy najciekawsze pomysły, które nadal możesz wdrożyć na swoich profilach.

Czytaj więcej

Mobile Trends Conference

Po raz dziewiąty branża mobile świętuje
w Krakowie - Mobile Trends Conference 2020 już 12 i 13 marca!

Czytaj więcej

Trendy digitalowe na rok 2020!

Aktualna dynamika rozwoju social media zmusza specjalistów zajmujących się tą dziedziną do natychmiastowej adaptacji względem ciągłych zmian. Na przestrzeni jednego miesiąca można zauważyć różnice w zachowaniach użytkowników, na podstawie których marketerzy starają się coraz lepiej dopasowywać narzędzia i komunikaty mające na celu zwiększenie ich skuteczności. Z roku na rok zmiany te stają się coraz bardziej diametralne. Aby nie zostać w tyle i potrafić nadal odpowiadać na potrzeby użytkowników, należy analizować obecną sytuację, pamiętając, z czego ona wynika, a także prognozować najbardziej prawdopodobne trendy! Co przyniesie rok 2020?

Czytaj więcej

Social Media Week w Londynie – najgorętsze tematy i trendy na 2020 r.

Na przełomie października i listopada miałam okazję uczestniczyć w Social Media Week w Londynie. Londyńska konferencja, obok tych w Nowym Jorku i Los Angeles (z których relację być może też będziemy mieli okazję dla Was przygotować), to największe wydarzenie w świecie social mediów. Jesteście ciekawi naszych wrażeń? Zastanawiacie się, czy coś Was ominęło? Czy warto wziąć udział w takiej konferencji? Przygotowałam dla Was krótką relację z podsumowaniem najciekawszych tematów.

Czytaj więcej

TikTok vs. Likee – grywalizacja czy relacje?

TikTok to aplikacja, która jest zdecydowanie „na czasie” – pojawia się w pismach branżowych i na konferencjach jako nowe odkrycie. Platforma stała się miejscem, gdzie marki mogą nie tylko komunikować się z generacją Z, ale również przyglądać typowym dla niej zachowaniom, potrzebom i zwyczajom. Z drugiej strony, coraz większą popularność na rynku zdobywa jego konkurent – Likee, któremu również warto się przyjrzeć.

Czytaj więcej

Interaktywna seria filmowa @Sufferosa

@Sufferosa to projekt autorstwa Dawida Marcinkowskiego i Kasi Kifert. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to koniecznie musicie się z nim zapoznać!

Czytaj więcej

#SocialMediaNews. Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Czy rok 2019 zostanie zdominowany przez Instagram? Już teraz wiele na to wskazuje. Obecnie jest to bowiem najszybciej rozwijająca się platforma – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i liczby aktywnych użytkowników.

Czytaj więcej

Facebook nawiązuje współpracę z Ministerstwem Cyfryzacji. Jakie możliwości daje nowe narzędzie?

Wszystko wskazuje, że kończą się czasy, w których media społecznościowe z pełną swobodą tworzą regulaminy swoich serwisów. Z jednej strony rośnie presja użytkowników, a z drugiej strony internetowymi gigantami coraz mocniej interesują się organy państwowe.

Czytaj więcej

#Socialmedianews - Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Dwa ostatnie miesiące 2018 r. upłynęły pod znakiem dalszego urozmaicania Instagrama oraz rozwoju Stories. Czy będzie to najchętniej wykorzystywane i najbardziej skuteczne narzędzie marketingowe w roku 2019?

Czytaj więcej