Autor: Klaudia Żyłka

Junior marketing specialist, Sotrender. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku europeistyka oraz kryminologia. Z marketingiem związana od ponad 3 lat, od początku swojej kariery zawodowej. Zdobywała doświadczenie w różnych branżach, m.in. edukacyjnej oraz IT. Miłośniczka Instagrama, podróży i dobrego jedzenia. W Sotrenderze zajmuje się głównie content marketingiem oraz e-mail marketingiem. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Podsumowanie 2023 r. na polskim Instagramie

Newsy sportowe, memy i Pandora Gate – takie treści budziły największe zainteresowanie i zaangażowanie na Instagramie w minionym roku.

Czytaj więcej

Podsumowanie 2023 r. na polskim Facebooku

Wminionym roku profile czołowych polskich mediów były tymi naj: najbardziej angażujące, najszybciej rosnące i najczęściej postujące. Opuściły podium jedynie w nielicznych kategoriach, jak np. obsługa klienta.

Czytaj więcej

Czego nauczył nas COVID-19 w social mediach?

Koronawirus był dla nas wszystkich trudną, lecz pod wieloma względami wartościową lekcją – zarówno biznesowo, jak i prywatnie. Również branża social mediów może z niej wynieść wiele ciekawych doświadczeń i wniosków na przyszłość.

Czytaj więcej

OSIEM ZASAD SKUTECZNEJ MODERACJI NA FACEBOOKU

Media społecznościowe to coraz częściej platformy do bezpośredniego kontaktu z obecnym lub potencjalnym klientem. Choć duże brandy mają już zazwyczaj wypracowane reguły postępowania, mniejsze marki wciąż nie zawsze wiedzą, w jaki sposób podejść do obsługi klienta w kanałach social media. Jakie są dobre praktyki moderacji na Facebooku, a czego unikać w komunikacji z klientami? Podpowiem ci, jak sprawić, by praca moderatora była przyjemniejsza i skuteczniejsza, a także aby nie cierpiała przy tym ani satysfakcja użytkownika, ani wizerunek marki.

Czytaj więcej

Social Media Week w Londynie – najgorętsze tematy i trendy na 2020 r.

Na przełomie października i listopada miałam okazję uczestniczyć w Social Media Week w Londynie. Londyńska konferencja, obok tych w Nowym Jorku i Los Angeles (z których relację być może też będziemy mieli okazję dla Was przygotować), to największe wydarzenie w świecie social mediów. Jesteście ciekawi naszych wrażeń? Zastanawiacie się, czy coś Was ominęło? Czy warto wziąć udział w takiej konferencji? Przygotowałam dla Was krótką relację z podsumowaniem najciekawszych tematów.

Czytaj więcej

#SocialMediaNews. Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Czy rok 2019 zostanie zdominowany przez Instagram? Już teraz wiele na to wskazuje. Obecnie jest to bowiem najszybciej rozwijająca się platforma – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i liczby aktywnych użytkowników.

Czytaj więcej

#Socialmedianews - Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Dwa ostatnie miesiące 2018 r. upłynęły pod znakiem dalszego urozmaicania Instagrama oraz rozwoju Stories. Czy będzie to najchętniej wykorzystywane i najbardziej skuteczne narzędzie marketingowe w roku 2019?

Czytaj więcej

#SocialMediaNews Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Facebook wychodzi naprzeciw twórcom i reklamodawcom, oddając w ich ręce coraz to nowe opcje i udogodnienia. Oczywiście większość z nich ma zachęcić do zostawiania kolejnych złotówek na kontach reklamowych, szczególnie w okresie zbliżających się świąt.

Czytaj więcej

#SocialMediaNews Przegląd nowości ze świata mediów społecznościowych

Praca marketerów wymaga nieustannego bycia na bieżąco. Jednak informacje o najnowszych aktualizacjach nie zawsze do nas docierają… Nigdy więcej! Rozumiejąc Wasze potrzeby i wychodząc im naprzeciw, oddajemy w Wasze ręce pierwszy przegląd najważniejszych zmian ze świata mediów społecznościowych z ostatnich tygodni.

Czytaj więcej

Obsługa klienta w mediach społecznościowych – Ty też możesz odnieść sukces!

Obsługa klienta – dla jednych powód do dumy, dla innych wręcz przeciwnie – do chowania głowy w piasek. Jeśli wydawało Wam się, że wiedzieliście o niej (prawie) wszystko, jesteście w błędzie. Tym bardziej że media społecznościowe przenoszą ją na zupełnie inny poziom. Trzeba mieć świadomość, że w świecie online rządzi się ona nieco innymi prawami, że wymaga od nas większej elastyczności i lepszego przygotowania. 

Czytaj więcej