Social media ciągle w formie, czyli o niestandardowych... postach-matrioszkach!

Content marketing w social mediach

Dwoisz się i troisz, szukając coraz to nowszych pomysłów na content? Jeśli przejadły Ci się już wszystkie formaty, postaw na formę! Z pomocą przychodzą posty, które niczym matrioszka kryją w sobie niespodziankę. Odświeżą one Twój profil i zaskoczą odbiorcę. Sięgnij po garść rozwiązań, które czerpią ze świata social mediów. Inspiracje są bliżej, niż myślisz – wystarczy skrolować swój news feed!

Czy wiesz, że wystrzałowe posty potrzebują ładunku… emocjonalnego? To właśnie emocje pomagają nam w zapamiętywaniu! Odpowiedzialne za nie ciało migdałowate połączone jest w naszej głowie z hipokampem, ośrodkiem pamięci.1 Pobudzenie jednego aktywuje drugie, dlatego by tworzyć kreacje zapadające w pamięć, wyzwól w odbiorcach pozytywne doznania! 

POLECAMY

Możesz bawić lub wzruszać do łez, ale z pewnością warto też czymś zaskoczyć. W osiągnięciu tego celu pomogą Ci kreacje przypominające swoją nietypową strukturą matrioszki. Mowa tu o postach w social mediach, które kryją w sobie nawiązania do mediów społecznościowych. 

Brzmi tajemniczo? Poznaj zatem poniższe przykłady i zobacz sam, że to świetny pomysł na urozmaicenie Twojego fanpage’a!

Niezła opcja!

Media społecznościowe pełne są rozmaitych funkcji, a co jakiś czas pojawiają się aktualizacje z kolejnymi. Przykładem jest Sensitive Content Screen – opcja dostępna na Instagramie, która rozmywa zdjęcia...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 5 wydań magazynu "Social Media Manager"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy