Autor: Magdalena Urbaniak

Brand manager w Brand24. Współpracując z najlepszymi ekspertami z całego świata, zwiększa znajomość i zaufanie do marki. Współzałożycielka projektu Marketing Inspire. Prowadziła zajęcia z zakresu komunikacji i analityki w Wyższej Szkole Handlowej, Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Quora Top Writer 2017 i 2018. Host podcastu BrandTalks. Prowadzi bloga tractormania.pl oraz magdaurbaniak.com. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zbudować w social mediach lejek sprzedażowy, który konwertuje?

Social media mogą być dla Twoich fanów miejscem służącym rozrywce. Dla Ciebie zaś to regularne narzędzie biznesowe. Sprawdź, jak zachęcić obserwatorów, aby stali się klientami, którzy zostaną z Tobą na dłużej.

Czytaj więcej

Narzędziownik social media managera

Przyznajcie, że takie zestawienia wzbudzają ciekawość niemal każdego, kto pracuje w mediach społecznościowych. Nie dziwi mnie to. Chcemy ułatwiać sobie pracę, która jest wymagająca na wielu płaszczyznach. Przekazuję Wam zatem zestaw, który na pewno pomoże Wam nie tylko w codziennej batalii o uwa- gę odbiorcy i satysfakcję klienta, ale także w ogarnianiu swojego dnia, również po godzinach. Ten artykuł to dla Was jeden (nie)wielki ułatwiacz. W organizacji dnia, nie tylko w pracy.

Czytaj więcej

Empatia, intuicja i statystyka w jednym palcu. Ogromne możliwości i wielkie wyzwania Social Media Managera

Jeśli chcesz zarządzać mediami społecznościowymi, to przed Tobą z pewnością ciekawe zadania, ale i jeszcze większa presja. Możesz bowiem mieć ogromny wpływ na to, jak postrzegana jest marka, do tego stopnia, że nawet możesz dostać od tego bólu głowy. Na szczęście, ten artykuł w dużym stopniu pomoże Ci uniknąć tego ostatniego.

Czytaj więcej

Koniec ery social media ninja – nadszedł czas strategów

Media społecznościowe to miejsca, w których szukają znajomych, rozrywki, informacji i zabawy. Kto? Konsumenci. Dla Ciebie natomiast jest to poważne narzędzie biznesowe. Czy masz konkretny plan, jak je wykorzystać w 2021 roku?

Czytaj więcej

Autentyczność w komunikacji marek w social mediach

Jedno z najpopularniejszych słów, które pojawiają się w kontekście budowania komunikacji marek, to autentyczność. Co ono dokładnie oznacza? Zobacz, jak wpleść autentyczność w swoją strategię działań online i dlaczego nie można jej ignorować w codziennej komunikacji.

Czytaj więcej

Jak wykorzystywać user-generated content w social mediach?

Badania mówią wyraźnie – nie chcemy komunikatów od marek, chcemy komunikatów od ludzi. W tym siła user-generated content. Dowiedz się, jak przekuć publikowane treści na budowanie marki opartej na zaufaniu i lojalności swoich klientów.

Czytaj więcej

Influencer marketing od A do Z – dlaczego jest tak skuteczny i jak przyda się Tobie?

Słyszysz o tym, że jest ważny i zastanawiasz się, czy Twoja firma tego potrzebuje? Odpowiedź brzmi: oczywiście! Aby być skutecznym, musisz jednak wiedzieć, jak tworzyć i prowadzić kampanie. W 7 minut dowiesz się, jak influencer marketing pomoże rosnąć Twojej marce.
 

Czytaj więcej

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o hasztagach

Hasztagi zawładnęły komunikacją nie tylko w social mediach. Przeniknęły do systemu offline, królują w mowie potocznej. Mimo ogromnej popularności wciąż nie wszyscy wiedzą, jak poprawnie używać hasztagów, tak aby skutecznie wzmacniać komunikację swojej marki w sieci.
 

Czytaj więcej