Dział: Twitter

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Twitter to dobre medium dla menedżera

Jestem na Twitterze ponad 10 lat. Dla mnie Twitter to medium eksperckie, które wymaga wysiłku oraz pomysłu na komunikację. Może dlatego niewielu ludzi biznesu i twórców wykorzystuje to miejsce? A szkoda, bo platforma daje sporą przewagę informacyjną i pozwala poznać sporo nowych osób. Tweety można bardzo kreatywnie wykorzystywać do budowania zainteresowania, forsowania swojej narracji i sondowania nastrojów społecznych.

Czytaj więcej

Occupy social media, czyli po co kupować Twitter?

Kiedy LinkedIn dał nam możliwość zawodowego dowartościowania się, TikTok lepiej od Snapchata i Instagrama razem wziętych pozwolił zagospodarować ADHD generacji Z, to Twitter oferuje nowym użytkownikom funkcję First View – konieczność obejrzenia reklamy od razu po założeniu konta. Niebywałe dobrodziejstwo, prawda? Ale spokojnie, skoro LinkedInowi udało się z portalu pracy przeobrazić w pełnoprawną przestrzeń społecznościową, z kolei TikTok przebił szklany dach amerykańskich Big Tech, to jest szansa, że Twitter odniesie pełnoskalowy sukces. Zwłaszcza pod przewodnictwem kogoś, kto patronuje dziś przełomowym wydarzeniom.

Czytaj więcej

Poćwierkamy? Czyli słów kilka o potencjale marketingowym Twittera

Na Twitterze są tylko politycy i dziennikarze. Gdybym dostawała 5 zł za każdym razem, gdy na szkoleniach lub spotkaniach z klientami słyszę to zdanie, dziś prawdopodobnie nie musiałabym już pracować. Najwyższy więc czas, by odczarować dla Was to medium, bo można w nim prowadzić naprawdę efektywną komunikację marketingową dla firmy z każdej branży. Nie wierzycie? Pozwólcie, że zaraz to Wam udowodnię!

Czytaj więcej

Twitter dla średniozaawansowanych

Twitter jest często niedocenianą platformą społecznościową z kilku powodów. Wiele osób używa tego sposobu komunikowania pasywnie, tj. jedynie do konsumpcji wiadomości. Brak aktywnego udziału w rozmowach sprawia, że wiele osób krytycznym okiem patrzy na perspektywę poświęcenia czasu na promowanie swojego biznesu właśnie poprzez Twitter.

Czytaj więcej

Nadchodzi czas Twittera!

Gdy pod koniec ubiegłego roku świat obiegła informacja o kolejnej zmianie algorytmu Facebooka, która w dużym uproszczeniu polegać ma na drastycznym obcięciu zasięgów organicznych stronom, by wymusić na nich inwestycję w reklamę, wielu marketerów zaczęło z zaciekawieniem spoglądać na pozostałe media społecznościowe. W gąszczu większych i mniejszych serwisów dostrzegli potencjał Twittera – najszybszego medium informacyjnego na świecie i równie efektywnego kanału promocji dla biznesu. Wszystko wskazuje na to, że w 2018 r. ten mikroblog przeżyje prawdziwy renesans.

Czytaj więcej