Dział: E-commerce w social mediach

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

8 skutecznych technik na wykorzystanie AI przy tworzeniu strony WWW

Sztuczna inteligencja (AI) przekształca krajobraz tworzenia stron internetowych, wprowadzając innowacyjne narzędzia i technologie, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces projektowania oraz zarządzania stronami. Jako ekspertka od WordPressa, dawno już zauważyłam wiele korzyści wynikających z wykorzystania AI do przyspieszenia niektórych czynności. Przetestowałam wiele różnych opcji i funkcji. Wybrałam osiem najważniejszych z nich, które według mnie są warte uwagi.

Czytaj więcej

Cały ten UX – o marketingu, doświadczeniach użytkowników i procesie projektowania

Idealny poranek: weekend, kubek ciepłej kawy i… dla większości z nas leniwe scrollowanie ulubionych stron internetowych. Co z tej porannej „prasówki” zostanie w naszej pamięci? Czy istnieją sprawdzone elementy, które przykuwają uwagę użytkowników lub przeciwnie – pozwalają im z łatwością i właściwie niezauważenie przechodzić z jednego miejsca strony w inne bez konieczności mozolnego poszukiwania żądanej informacji?

Czytaj więcej

UX i PPC. Czyli dlaczego landing ma ogromne znaczenie?

Wdzisiejszym zatłoczonym cyfrowym świecie, reklama typu PPC (pay-per-click, czyli najprościej rzecz ujmując „płatność za klik”) jest nieodłącznym sposobem na zwiększenie widoczności swojej marki, produktu czy usługi. Jednak nawet najbardziej przemyślana i skutecznie targetowana kampania PPC może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jeżeli zaniedbana zostanie kluczowa i ostatnia część układanki – landing page. To właśnie na nią trafiają ostatecznie użytkownicy, kierowani przez reklamy – i to ona jest najbardziej kluczowa.

Czytaj więcej

Ruszyła sprzedaż biletów na Konferencję GIRLBOSSKIE

Rusza kolejna 4 edycja Konferencji online GIRLBOSSKIE, czyli warsztaty, prelekcje, wywiady oraz panele dyskusyjne online o tym, jak sprzedawać i wypromować swoje produkty w sieci. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonych prelegentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i tajemnicami biznesowymi.

Czytaj więcej

Dlaczego Twój e-commerce potrzebuje dobrego contentu?

Przyciągnięcie, konwersja, zaangażowanie – dobry content może zdziałać w branży e-commerce cuda. Mimo to niewiele sklepów w pełni wykorzystuje szansę, jaką stwarza marketing treści.

Czytaj więcej

Jak sprzedawać produkty z katalogu na TikToku?

Liczba osób korzystających z TikToka rośnie każdego dnia, a platforma cieszy się zainteresowaniem wśród użytkowników w każdym wieku. Obecnie panuje przekonanie, że jest to ulubiona aplikacja pokolenia Z, które zyskuje coraz większą siłę nabywczą na rynku. Według najnowszych analiz format wideo znacznie bardziej angażuje użytkowników, niż statyczny post, co w konsekwencji może efektywniej wpłynąć na decyzję zakupową odbiorcy. To wszystko napędza twórców TikToka z przedsiębiorstwa ByteDance do rozszerzania funkcjonalności platformy, zarówno z zakresu rozrywkowego, jak i profesjonalnego. Teraz za pomocą tego medium możesz rozwijać świadomość swojej marki oraz sprzedawać produkty w podobny sposób do Meta Ads. Przywitaj reklamy z użyciem feedu produktowego!

Czytaj więcej